• images/bar/eco.jpg  Doğa bizim hizmetimizde; öyle kalması için temiz enerji kaynakları kullanıyoruz.

 • images/bar/r4.jpg  Intech Global Rüzgar Türbinleri ile düşük hızdaki rüzgardan yararlanarak enerji üretebilirsiniz.

 • images/bar/g1.jpg  Güneş enerjisi santralleri şimdi her zamankinden daha uygun maliyet ile hızlı ve kolay kurulabilmektedir.

 • images/bar/r2.jpg  Intech Global Rüzgar Türbinleri rüzgarı her yönden alarak en yüksek verimde çalışır.

 • images/bar/g2.jpg  Müstakil evde ve apartmanlarda kendi elektriğinizi üreterek kısa zamanda tasarruf edebilir, fazlasını devlete satabilirsiniz.

 • images/bar/r3.jpg  Dikey eksenli rüzgar türbini tarlaları düşük irtifada yüksek verimle çalışabilirler.

 • images/bar/g4.jpg  Yenilenebilir enerji santralleri yaşama alanları ile iç içe kurulabilmektedir.

 • images/bar/h1.jpg  Hibrit enerji sistemleri ile daha stabil elektrik üretebilir, yatırımınızın geri dönüşümünü daha hızlı alabilirsiniz.

 • images/bar/r1.jpg  Intech Global dikey eksenli rüzgar türbinleri kırsal ve kentsel yerleşim yerlerinde kullanıma uygundur.

 • images/bar/g3.jpg  Yenilenebilir enerji sistemleri sayesinde enerji üretilirken CO2,SO2,NO2 salınımı minumum seviyede olduğundan doğaya zarar vermez.


Solar Sulama Paket Sistemleri
Genel olarak şebeke hatlarından uzak olan yerlerde kalan ve tarımsal arazilerin elektrik ihtiyaçlarının karşılanması için güneş enerjisinden faydalanılarak kullanılan sulama sistemleridir. Bu alanlarda gün içerisinde ya da belirlenen zamanlarda düzenli sulama tarımsal olan arazilerde en önemli konulardan bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Arazilerde olan sulama işlemleri genel olarak sondaj ya da en yakın olan kaynak sularından elde edilerek yapılmaktadır. Sulamalarda açılan kuyulara monte edilen sulama pompaları vasıtaları ile su yer altından ya da en yakın kaynaklardan çekilerek kısa sürede ve en etkili şekillerde arazilere ulaşımları sağlanmaktadır.
Tarım sektöründe en önemli konulardan biri arazinin işlemidir. Gün içerisinde belirli zamanlarda düzenli olarak yapılması gereken sulama işlemi için genelde sondaj ya da kaynak suları kullanılmaktadır.
Tarımsal sulama paketleri DC solar dalgıç pompalar, AC dalgıç pompalar ile yer altından; DC yüzey solar pompalar ile yer yüzeyinden su çekimini sağlayan pompalar ile güneş panellerinden oluşmaktadır. Kullanım durumuna göre akülü sistemler kullanılarak gün içerisinde güneşlenmenin olmadığı zamanlarda da bu sistemler kullanılabilmektedir. Farklı basma yüksekliği ve farklı miktarda su kullanımına göre çeşitli paketler oluşturulduğu gibi; bu paketlerin dışındaki durumlar için de özel sistemler oluşturulabilmektedir.

Solar sulama paket sistemleri için ön teklif almak için buraya tıklayarak ilgili formu doldurunuz.


Solar Dalgıç Pompa Paketleri
Solar Yüzey Pompa Paketleri