• images/bar/eco.jpg  Doğa bizim hizmetimizde; öyle kalması için temiz enerji kaynakları kullanıyoruz.

 • images/bar/r4.jpg  Intech Global Rüzgar Türbinleri ile düşük hızdaki rüzgardan yararlanarak enerji üretebilirsiniz.

 • images/bar/g1.jpg  Güneş enerjisi santralleri şimdi her zamankinden daha uygun maliyet ile hızlı ve kolay kurulabilmektedir.

 • images/bar/r2.jpg  Intech Global Rüzgar Türbinleri rüzgarı her yönden alarak en yüksek verimde çalışır.

 • images/bar/g2.jpg  Müstakil evde ve apartmanlarda kendi elektriğinizi üreterek kısa zamanda tasarruf edebilir, fazlasını devlete satabilirsiniz.

 • images/bar/r3.jpg  Dikey eksenli rüzgar türbini tarlaları düşük irtifada yüksek verimle çalışabilirler.

 • images/bar/g4.jpg  Yenilenebilir enerji santralleri yaşama alanları ile iç içe kurulabilmektedir.

 • images/bar/h1.jpg  Hibrit enerji sistemleri ile daha stabil elektrik üretebilir, yatırımınızın geri dönüşümünü daha hızlı alabilirsiniz.

 • images/bar/r1.jpg  Intech Global dikey eksenli rüzgar türbinleri kırsal ve kentsel yerleşim yerlerinde kullanıma uygundur.

 • images/bar/g3.jpg  Yenilenebilir enerji sistemleri sayesinde enerji üretilirken CO2,SO2,NO2 salınımı minumum seviyede olduğundan doğaya zarar vermez.

Solar Aydınlatma Direkleri
Solar aydınlatma sistemlerimiz, şebeke bağlantısına ihtiyaç duymadan, kolay kurulumu ile birlikte farklı aydınlatma işlerinde kullanılabilir. İçerdiği depolama ünitesi sayesinde 12 saatlik güneşlenme ile iki gün boyunca kesintisiz aydınlatma sağlar. Dayanıklı jel aküsü ve yüksek kalite LED’ler ile 50.000 saat aydınlatma ömrü sunmaktadır. Bu ömrün üzerinde ise sadece ışık şiddetinde azalma olur ve çalışmaya devam eder. Kendi içerisindeki otomasyon sistemi ile hiçbir müdahaleye ihtiyaç duymadan güneş ışığının yetersiz olduğu durumlarda çalışmaya başlar.

60W, 90W ve 120W’lık farklı ürün seçenekleri ile farklı alanlar için farklı çözümler sunmaktadır. Sistemlerimiz tak çalıştır ve modülerdir. Akü ve diğer elektronik bileşenleri ister direğin üst kısmına isterseniz yer altına yerleştirilebilir. Farklı renklerde aydınlatmalar, kullanıcıların isteğine göre tasarlanabilir. Bunun yanında yüksek verimi sayesinde bir yıl içerisinde aydınlatma maliyetini amorti eder. Park, cadde, sokak, mesire yerlerinin aydınlatmasının yanında, kişisel olarak ev, villa ve bahçe aydınlatmalarında da rahatlıkla kullanılabilir.

Sıfır işletme maliyeti,
Düşük bakım maliyeti,
Bağımsız sistem,
Kolay kurulum ve bakım,
Sıfır karbon salınımı,
Tipik kullanıma göre 50% – 75% enerji tasarrufu,
Çevreci ve prestijli enerji kullanımı.
Galeri: